Charita Jablunkov - Pozvánka na Týden otevřených dveří

13. května 2024, 15:58

Tisková zpráva SmVaK - Zájem o dovoz vody do bazénu cisternou výrazně roste!

13. května 2024, 10:03 | Vodu do 435 bazénů loni navezly cisterny společnosti SmVaK Ostrava. Zájem obyvatel regionu o tuto službu meziročně výrazně vzrostl, téměř se zdvojnásobil. Důvodem je skutečnost, že vodárenská společnost nabízí osvědčenou a efektivní cestu, jak napustit zahradní bazén a vyhnout se sousedským sporům nebo problémům ve vodovodní síti. To vše za férovou cenu. Zahradní bazén je možné napouštět zdlouhavě z veřejné vodovodní sítě s rizikem řady nepříjemností, nebo zvolit pohodlnější a výhodnější cestu v podobě dovozu vody do bazénu cisternou. Tato varianta je výrazně rychlejší a nedotkne se negativně okolních odběratelů.
Více v přiloženém článku.

Frýdecko-Místecký veletrh 24. - 25. 5. 2024

7. května 2024, 10:40

Kalendárium akcí Jablunkova a okolí na měsíc KVĚTEN 2024

6. května 2024, 09:38 | Přehled akcí v regionu Jablunkovska na měsíc květen.

POLICIE ČR - "Haló, tady Europol. Muž uvěřil a přišel o peníze"

29. dubna 2024, 11:10

Pozvánky na akce, které pořádá Jablunkovské centrum kultury a informací v měsíci květnu

26. dubna 2024, 11:17

Vítání občánků 20. 3. 2024

22. dubna 2024, 11:43 | Ve středu 20. března při malé slavnosti v Kulturním domě přivítal do obce pan starosta patnáct nových občánků. Skutečnost o narození dítěte stvrdili rodiče svým podpisem do pamětní knihy. Od vedení obce obdržely rodiny tradičně pro své děťátko na památku keramiku se jménem a plyšovou hračku. Součástí bylo i fotografování každé rodiny s miminkem, kdy sada fotografií bude dalším dárkem, který rodiče obdrží. Děti z mateřské školy si pod vedením své paní učitelky připravily krátké vystoupení, které přispělo ke slavnostní náladě události. V letošním roce byly přivítány tyto děti: Maxmilián Sikora, Tamara Szkanderová, Alex Czepiec, Eliška Nieslaniková, Vít Borski, Oliwia Hanzel, Aneta Sikorová, Karolína Bulawová, Joanna Mazur, Julie Bartulcová, Szymon Jachnicki, Jakub Juroszek, Jan Jurosz, Oskar Sikora a Jakub Borski. Všem rodinám přejeme touto cestou ještě jednou hodně štěstí, zdraví, lásky i rodinné pohody.

UPOZORNĚNÍ na plánovanou odstávku elektrické energie 10. 5. 2024

19. dubna 2024, 09:38 | Jménem provozovatele distribuční soustavy společnosti ČEZ Distribuce, a.s., si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektrické energie v obci Písečná dne 10. 5. 2024 v době od 7.30 do 15.30 hodin.
Seznam nemovitostí zahrnující odstávku najdete v příloze.

Nabídka práce - Městský úřad Jablunkov hledá kolegy do svého týmu

18. dubna 2024, 13:48

Sběr a svoz objemných a nebezpečných odpadů

8. dubna 2024, 13:43 | V sobotu 4. 5. 2024 bude probíhat sběr a svoz objemných a nebezpečných odpadů. Přesný harmonogram umístění kontejnerů naleznete v příloze.